EN YENİ MODA TRENDLERİ


Moda dünyasında çok farklı ve yeni trendler çıkmaktadır. Giyim dünyasında kadınlar ve erkekler için artık farklı bir tarz yaratmak daha kolay hale gelmiştir. Parçaların bir araya gelişi ve kombinleri tamamlayan aksesuarlar açısından en yeni moda trendleri ile herkes dilediği tarzı çok şık ürünler ile oluşturabilir. 2017 senesinin moda trendleri daha kullanışlı, rahat ve salaş parçalar ile kendisini şimdiden göstermeye başlamıştır.

Kadınlar için yumuşak renkler ve pastel tonlar trend renkler arasında yer alıyor. Salaş duran kazaklar ve bol kesim bilekte biten pantolonlar ile en rahat kombinler oluşturulabilir. Özellikle yüksek bel kıyafetlerin moda olmasından sonra eskilere dönüş sağlanması, bu sezonda da etkisini göstermeye devam ediyor. Moda trendleri denince sezonun en beğenilen aksesuarlarını da unutmamak gerekiyor. Bu yıl şalların boyundan çok çantaya ya da kıyafete bağlanmasının tercih edildiği bir moda sezonu görülmekte. Ayrıca tek renk çanta ve ayakkabı uyumu da yeniden moda olmuş durumda.

Erkek giyimde klasik çizgiler ve kısa kesim kıyafetler ön planda görünüyor. Gömlek ile birlikte koyu renk pantolonlar ve aksesuarlar ile tamamlanan modern kombinler sezon trendlerini oluşturmaktadır. Artık erkekler de siyah, lacivert ve gri dışında, krem renklerini üzerinde taşıyabilecek. Çünkü 2017 erkek giyim modası içerisinde krem tonlarına oldukça fazla şekilde yer verilmiştir. Hem üst hem de alt grup parçalar için rahatlık ve modernlik bir arada önerilmektedir. Esneyen kumaşlar ile klasik şıklıkları yaratan farklı parçalar kreasyonlardaki yerini almıştır.

Aksesuarlar ile tamamlanan kombinler, salaş duran parçalar ve klasik renklerin dışında farklı tonlar ile en yeni moda trendleri farklı giyim tarzlarına olanak oluşturuyor. Artık giyimde rahatlık çok daha fazla ön planda görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir