MODA TRENDLERİ İÇİN İPUÇLARI

Moda içerisinde yer alan trendlere ayak uydurmak isteyenler için bazı stil ipuçlarının öğrenilmesi gerekiyor. Daha modern ve şık görünmek, sezon trendlerini kombinlere taşımak artık hiç de zor değil. Oldukça modern parçalar ile herkes dilediği tarzı dilediği şıklıkta yaşayabilir. Bu sezon trend olan moda parçaları, daha çok rahatlığa ve dikkat çekiciliğe hitap ediyor. Eskiye dönüş yaşatan kıyafetlerin yanında, yenilikçi tasarımlar da dikkat çekiyor.

Bu sezon içerisinde bol eskiye dönük tarza üretilen yüksek bel pantolonlar moda olarak devam ediyor. Üzeri için kombin tamamlamak adına yine salaş model kazaklarla birlikte, dar kesim bluz ve gömlekler de doğru seçimler olabilir. Bu tarz bir kombin aksesuarlar ile modern veya klasik hale dönüştürülebilir. Bol kesim pantolon ve bluz ikilisi için topuklu ayakkabı seçimi ile gece dışarı çıkılmasına uygun bir trend kombin elde edilirken, spor ayakkabı ile tamamlanması günlük giyim şıklığını kazandıracaktır. Aynı şekilde taşlı ve altın renkte takılar ile şıklık katılacak kombin, şal ya da şapka gibi aksesuarlar ile modern bir spor tarza dönüştürülebilir.

Erkek giyim modası için stil ipuçları dikkat çekici renk ve kombinler ile kendisini belli etmektedir. Yelek ile yapılan kombinler spor ve şık tarzda kombinleri oluştururken, Dar kesim pantolon ve salaş kazak modasının artık erkekler için de geçerli olduğunu görüyoruz. Yeni sezonda erkek modası için takım elbisenin spor ayakkabılar ile yorumlandığı, zıt parçaların birlikte tercih edildiği kombinleri de daha sık göreceğiz.

Farklı parçaları bir araya getirerek alışılmışın dışında kombin tarzları oluşturmak, bu sezon modası için en önemli stil ipucu olarak kabul ediliyor. Spor ile modern tarzlar eskiye dönük parçalar üzerinden yeniden trend olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir