SON DÖNEMLERİN MODA TRENDLERİ

2016 yılına veda edilmesine az bir zaman kaldı. Artık 2017 sezonuna ait yeni moda trendleri dikkat çekmektedir. Kadın ve erkek giyim sektörü içerisinde 2017 moda trendleri, renk, desen ve kumaş seçenekleri ile kreasyonlardaki yerini de almaya başlamış durumda. Son dönemlerin güncel moda trendleri kullanışlılığa ve rahatlığa daha çok hitap ediyor.

2017 kadın giyim modası için çizgisel ve puan desenleri ön planda. Özellikle puantiye deseninin yeniden moda olması dikkat çekerken, çizgi olarak devam eden elbise ve etekler de kombinleri şık bir şekilde tamamlamak için tercih edilebiliyor. Düz renk kıyafetler artık daha çok motifli kıyafetlere yerini bırakmaya başladı. Çiçek motifleri ile desenlenen gömlek ve bluzlar da 2017 moda trendleri arasında sayılıyor. Siyah ve beyaz her sezonda olduğu gibi geçerliliğini korumakta, bu renkler ile birlikte pastel tonlar da moda olarak sayılmaktadır.

Erkek modası trendleri içerisinde 2017 senesi için koyu renkler ve örgü modeller hakim. Örgü kravat ve el örmesi kazak modelleri çok dikkat çekiyor. Pantolon ve gömlek kombinleri artık daha dar kesim olacak şekilde tercih edilirken, klasik giyim seçenekleri yerini rahat ve modern giysilere bırakıyor. Gri, lacivert, mavi ve siyah renkleri klasikler olarak erkek giyim kreasyonlarında görülmektedir. 2017 senesinde de koyu renkleri çizgisel desenler ile erkek giyim modasında görmek mümkün olacaktır. Dış giyim ürünlerinde kış mevsimi için uzun paltolar trendler arasında sayılmaktadır. Şal, çanta ve bileklik aksesuarları da 2017 aksesuar modasında en trend ürünler arasındadır.

Son dönemlerin moda trendleri rahat giyim dönemine hitap edecek şekilde kendisini gösteriyor. Artık kıyafetlerde kullanışlılık daha ön planda görünürken, desenler de kombinlerin dikkat çekici parçalarını oluşturmak için tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir