2017 SEZONUNUN AYAKKABI TRENDLERİ

2017 senesi gelirken moda trendleri çok daha kısa sürede belli olmaya başlamıştır. Özellikle aksesuar ve ayakkabı dünyası içerisinde farklı modeller dikkat çekmektedir. 2017 sezonunun ayakkabı trendleri hem kadınlar hem de erkekler için kombinlerin şıklığını tamamlayacak çok özel parçalar sunuyor. Ayakkabı modasında artık rahatlık ve modernlik bir arada tasarlanmaktadır.

Sezonun ayakkabı trendlerinde kadınlar için kalın topuk modası yeniden gelmiş durumda. İnce ve sivri topuklar yerine kalın ve kısa topuklu ayakkabı modelleri ile eskiye dönüş ayakkabı modası için de geçerli hale gelmiş durumda. Yuvarlak burunlu ayakkabılar genellikle bilekte bitecek şekilde tasarlanırken, tek renk ayakkabı tercihleri de artış gösteriyor. Beyaz, siyah ve kırmızı ayakkabı modelleri ile kombinlerin en dikkat çekici parçası ayakkabı olarak belirleniyor. Özellikle tek renk giyim ile birlikte tercih edilebilecek parlak renk ve desenlerde kalın topuklu ayakkabılar kombinleri çok daha şık gösterecektir.

Erkek ayakkabı modellerinde trend seçenekler arasında bağcıklı klasik modeller dikkat çekiyor. Son derece şık ve klasik kombinler, spor tarzındaki ayakkabılar ile tamamlanmakta ve farklı kombin etkileri erkekler için de bu şekilde sağlanmaktadır. Yüksek altlıklı ayakkabılar artık düz taban ayakkabıların yerini almış durumda. Ayakkabı, 2017 senesinin en dikkat çekici modelleri ile şimdiden kreasyonlarda görülmeye başlandı. Sıkı ve dar kesim ayakkabıların kullanışsızlığı nedeniyle, geniş kalıplı ayakkabılar rahatlık modasını geçerli hale getirmiştir.

Taş ve süsleme detayları yerine tek malzemeden tasarlanan ayakkabılar trend sayılıyor. Sade ama etkili bir şıklık sağlamak adına ayakkabılarda ilgi çekici renk ve bağlama detayları oluşturulmaktadır. Ayakkabı modasında son trendler ile herkes daha modern ve şık seçimler sağlayabilir. Klasik renkler ve desenler yerine artık daha dikkat çekici modeller moda haline gelmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir